Ay Balıkta

Ay Balıkta !

Güne adapte olmak için zorlanabiliriz, miskinlik ve tembellik hali vardır üzerimizde. Daha duygusal oluruz. Empatik, merhametli ve fedakar ruh hali içersinde oluruz. Sevgiliniz varsa onunla birlikte romantik bir akşam yemeğine çıkın veya deniz kenarında yürüyüş yapabilirsiniz. Bugün gerçekçi olmakta zorlanabiliriz. Hayalgücümüz cok aktif olur.
Duygusal paylaşımlar için güzel zamanlardır. Ay balıktayken su ile temas size iyi gelir. Balık burcu ayakları yönetir, bu yüzden bugün ayaklarınız oldukca hassastır. Ağrı ve üşüme hissedebilirsiniz. Cok fazla ayakta kalmayip, cok uzun yürüyüşler yapmamak lazim. Fakat ayağınıza iyi gelecek masajlar ve bakımlar için cok iyi bir zamandır. Etkisini iki katına gösterir.
Ay balıktayken tüm canlıların suya ihtiyacı artar. Özellikle bugünlerde su için ve sadece siz değıl bitkilerin ve hayvanlarında suya ihtiyacı olduğunu unutmayın. Güzellik bakımı için nem maskeleri uygulayın , ay balıktayken cildiniz bu nemi en iyi şekilde değerlendirip içine hapseder. Yani etkisi uzun sürer. Ayrıca alkolü fazla kaçırmayın, normalinden daha fazla etki eder bugün. Zehirlenmelerede dikkat edin.

 

_____________________________________________________________________________

Yazar : Mihrap İlhan

Erdem hakkında 63 makale

Astronomi, Parapsikoloji, Garip Olaylar ve çoğu konuda makaleleri ben hazırlamaktayım garipolaylar.org websitesinin ve instagram sayfasının sahibiyim paylaşımların tamamı benim tarafımdan yapılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*