Aralıkta İkizler Burcuna Neler Oluyor ?

3 aralıkta İkizler burcunda bir dolunay meydana gelecek.

İstanbul merkezli olan haritada yengeç burcu yükselmekte. Bu demek oluyor ki daha empatik ve duyarlı oluruz. Ayrıca yükselen yengeç sizin natal haritanızda nerede bulunuyorsa o ev konuları hayatınızda daha fazla ön planda olacaktır. Ay 12 evde ikizlerde, güneş ise 6.evde yayda. Bu dolunay 6-12 ekseninde gerçekleşecek. 12.ev gizli düşmanlıkları, perde arkası işleri, hapishaneleri, casusları ve hastalıklarla ilgilidir. Bu demek oluyor ki 12 ev konularıyla ilgili bu dolunay zamanında bir tamamlanma yaşanacak. İkizler burcunda olduğu içinde iletişim, haberleşme, ulaştırmacılıkla ilgilidir. Bu dolunayda gizli bilgiler , arka planda dönen işler, gizli düşmanların kurduğu işler ortaya çıkabilir.
6.ev mudane (politik) astrolojisinde silahlı kuvvetleri, ordu, polis, Ordu Deniz Kuvvetleri, Askeriyenin tüm dalları ve ulusal savunma konularını simgeler. Bu alanın çok hareketli olacağını gösteriyor. 6.evin yöneticisi mars terazide 5.evde. Bu zorlu sürecin elçiler ve diplomasiyle ilgili kişilerle olabileceğini gösteriyor. Aynı zamanda uranüs mars karşıt açısıda mevcut. Uranüs mars karşıtlığı Şiddetli olayları, ani beklenmedik patlama olaylarıyla ilgilidir. Bu yüzden bu hafta oldukça dikkatli olun derim. Bu diplomasi sorunları devletin başınıda zorlayabilir çünkü neptün 10.evde. Neptün şaibelere, karmaşalara, belirsiz durumlara, ihanetlere açıktır. Fakat neptün jüpiter üçgeni ile her şeyin üstesinden gelebileceğimizi ve en önemlisi inançımızı kaybetmeyeceğimizi gösteriyor. İlahi enerji yüksek olacak. Dualar ve meditasyonlar için güzel zamanlardır.

___________________________________________________________________________

Yazar : Mihrap İlhan

 

Erdem hakkında 63 makale

Astronomi, Parapsikoloji, Garip Olaylar ve çoğu konuda makaleleri ben hazırlamaktayım garipolaylar.org websitesinin ve instagram sayfasının sahibiyim paylaşımların tamamı benim tarafımdan yapılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*